Vítáme Tě
Právě se nacházíš na Česko-Slovenské sociální síti Nadruhou.net a velice si ceníme Tvé přítomnosti.

Na následujících stránkách si stručně vysvětlíme o co přesně jde a proč je dobrý nápad používat právě naši sociální síť.
Začínáme
Co je vlastně Nadruhou.net a k čemu slouží?

Jedná se o bezplatnou internetovou službu, kde si můžeš vytvořit svůj osobní nebo firemní profil a komunikovat tak snadno se svými přáteli, kolegy nebo třeba úplně novými lidmi.

Po registraci dostaneš přístup do svého profilu, kde můžeš okamžitě začít tvořit svůj nový virtuální svět.

K dispozici je mnoho aktivit a způsobů komunikace, je jen na Tobě, jak budeš svou sociální síť používat.
Proč?
Možná se teď ptáš, proč si zde založit účet a k čemu by to mohlo být vůbec dobré.

Odpověď je jednoznačně SVOBODA! Základním pilířem demokracie u nás i na Slovensku je svoboda a proto si ji musíme za každou cenu chránit.

Zahraniční sociální sítě, jako je třeba Facebook, nám tuto svobodu sebraly tím, že za nás rozhodují co smíme zveřejnit a co ne.

Naše sociální síť Nadruhou.net se takto nechová a bude vždy sloužit v nejlepším zájmu všech Čechů a Slováků!

Nikdy nebudeme nikomu bránit svobodně vyjádřit svůj názor, ať už je jakýkoli.
Funkce
Naši síť můžeš používat ihned a to i bez přátel! V základním nastavení se totiž zobrazují veřejné příspěvky všech lidí na síti, takže se máš vždy na co dívat.

S přáteli si můžeš kdykoli psát v klasickém nebo skupinovém chatu. Můžeš si také založit vlastní stránku nebo skupinu na libovolné téma.

Mezi další nejzajímavější funkce patří například systém přátelství, tržiště, forum, blog, příběhy, události, hry, noční režim, systém ověřených uživatelů a další…

A jedna z největších výhod této sociální sítě je česká podpora a proto Ti můžeme kdykoli pomoci v případě nějakého problému.
Registrace
Jestli se chceš ještě před registrací na něco zeptat nebo máš nějaký problém se sítí, můžeš nás kdykoli kontaktovat.

Snažíme se být na živém chatu neustále k dispozici, ale pokud neodpovídáme, napiš email na adresu podpora@nadruhou.net a my Ti co nejdříve odpovíme. Obvykle do několika minut nebo hodin.

Pokud Tě krátké seznámení s naší sociální sítí zaujalo, budeme velice rádi, když se k nám také zaregistruješ do party. Je to bezpečné, rychlé a zdarma.

Registrovat