Nápověda - často kladené dotazy (FAQ)1. Proč je na hlavní stránce přehrávač?

2. Jak funguje naše nová hitparáda?

3. Jak hlasovat v hitparádě?

4. Jak funguje stránka žebříčky?

5. Nemohu stáhnout MP3, co dělám špatně?

6. Proč se mi stránka zobrazuje špatně a s chybami?
1. Na hlavní stránce se nově nachází přehrávač, k čemu teda slouží?
Je to jednoduché, každý den přidáváme na web spoustu nových písniček z celého světa, které jsou vždy staré maximálně pár hodin. Všechny ty písničky si můžeš každý den přehrát jediným kliknutím, stačí zmáčknout PLAY! Takže to funguje podobným způsobem jako rádio, akorát s námi každý den uslyšíš skutečně nové písničky. To ale není všechno! Aby to byla větší zábava, přihlášení uživatelé si mohou vytvářet vlastní playlisty. Stačí v levém horním rohu kliknout na tlačítko „Uložit” a vybrat playlist, do kterého to chceš uložit. Můžeš si tedy sestavovat vlastní seznamy písniček, které se Ti líbí a pak si je třeba na konci týdne všechny přehrát na párty s kamarády. Pro přehrání Tvého nového playlistu klikni pod přehrávačem na tlačítko „Vlastní” a vyber playlist, pak už stačí zmáčknout play a hraje to! Tlačítkem „Vlastní” si také můžeš vytvářet a mazat playlisty jak chceš.

2. Jak funguje naše nová hitparáda?
Hitparáda funguje následujícím způsobem - u každé nové písničky, kterou přidáme na web se začne automaticky odpočítávat 24 hodin. Během těchto 24 hodin má písnička jedinečnou šanci se dostat do hitparády. Má to však podmínku, musí získat od vás posluchačů minimálně 2 hlasy. Pokud za těchto 24 hodin písnička nestihne získat minimálně 2 hlasy, vůbec se do hitparády nedostane (na našem webu však samozřejmě zůstane). V případě, že minimální počet hlasů dostane, automaticky se dostává do hitparády a získává ocenění 1 hvězdičku. Po uplynutí času a úspěšném umístění v hitparádě se celý proces opakuje. Odpočítává se dalších 24 hodin a pokud písnička opět stihne dostat minimálně 2 hlasy, získává další hvězdičku. Maximální počet hvězdiček je stanoven na 10, poté je písnička přesunuta do vedlejší kategorie Vyhodnoceno kde se budou shromažďovat všechny písničky, které prošly hitparádou a dostaly alespoň 1 hvězdičku.

3. Jak hlasovat v hitparádě?
Máš několik možností - 1. můžeš hlasovat přímo v hitparádě, 2. v kategorii video, 3. přímo u detailu každého videoklipu a nebo 4. také jednoduše tím, že si písničku přidáš do svého playlistu v přehrávači na hlavní stránce.

4. Jak funguje stránka žebříčky
Žebříčky jsou rozdělené do čtyř kategorií: Den | Týden | Měsíc | Rok. V základním nastavení Ti ukazují data z aktuálního období. Například pokud klikneš na „Týden” tak Ti žebříček ukáže všechny nejoblíbenější písničky v aktuálním týdnu, pokud klikneš na „Měsíc” tak se zase objeví nejlepší písničky v aktuálním měsíci. A když chceš například vidět žebříček pro minulý měsíc, stačí sjet na stránce až dolů a uvidíš šipky doleva a doprava. Po kliknutí na šipku doleva se přesuneš o období zpět a naopak když klikneš na šipku doleva, tak se přesuneš na aktuální období.

5. Nemohu stáhnout MP3, co dělám špatně?
V tom případě klikni na tlačítko „Nefunguje to?” a tím nám dáš vědět, že je něco špatně a my to zkontrolujeme. Případně nás můžeš rovnou kontaktovat.

6. Proč se mi stránka zobrazuje špatně a s chybami?
Příčin může být více, ale s největší pravděpodobností je to kvůli tomu, že nemáš aktualizovaný prohlížeč. Náš web je nyní moderní, a proto také vyžaduje moderní webový prohlížeč. Nejlépe náš web funguje s prohlížečem Google Chrome. Navíc, pokud budeš mít aktuální prohlížeč, razantně tím zvýšíš svou bezpečnost na internetu!

Tato stránka používá soubory cookies
Souhlasím Další informace