Zdroj:

Vítáme vás na novém webu

Vítáme všechny naše uživatele! Po dlouhém vývoji máme konečně téměř hotovo. Jsme rádi, že vám můžeme představit novou verzi serveru, který je nyní optimalizovaný pro všechny typy zařízení, včetně mobilních telefonů a tabletů. Připravili jsme pro vás staré věci v nové podobě, nové věci pro větší zábavu a vše stále zůstává, samozřejmě, zdarma. Přímo na hlavní stránce nově najdete přehrávač s playlisty, informace o koncertech, hudební články a na konci stránky naposledy přidané písničky. Také jsme vytvořili novou vylepšenou hitparádu a žebříčky. Stahovač se nově nachází na adrese stahovac.nadruhou.net a najdete zde také starou databázi MP3. 

Máš zkušenosti s psaním článků, dobrý přehled o aktuálním světě hudby a nebo znáš někoho takového ve svém okolí? Právě teď máš jedinečnou možnost se dostat do našeho týmu redaktorů. V případě zájmu nás můžeš kontaktovat. 

Web je nyní ve zkušebním provozu a je pravděpodobné, že najdete nějaké chyby. Pokud chybu(y) uvidíte, kontaktujte nás prosím v našem dotazníku, na emailové adrese: podpora@nadruhou.net nebo na stránce kontakt.

Článek napsal Nadruhou.net
Tato stránka používá soubory cookies
Souhlasím Další informace