Nadruhou.net - Sociální síť Cover Image
Kategorie
Lidé a komunity
Webová stránka

Přidali jsme nové pravidlo webu. Reagujeme tak na zvyšující se počet uživatelů, kteří k nám chodí pouze za účelem propagace referenčních odkazů (affiliate a podobně). To se nám ani naší komunitě nelíbí, nepřináší to žádnou přidanou hodnotu a časem by to bylo horší. Uživatelů, kteří propagují vlastní firmu nebo produkt se to netýká. Souhlasíte s touto změnou?

24. Do odvolání je zakázáno zveřejňovat příspěvky s referenčními odkazy (affiliate a podobně); propagovat firmu (případně její produkty), která není vaše.
https://nadruhou.net/terms/terms

Souhlasím
Nesouhlasím
24 Celkový počet hlasů
Dostal se někdo z vás v poslední době na stránku s chybou 404? Pokud ano, pošlete nám tento odkaz.
Nyní můžete nově u příspěvků a komentářů zvolit ,,palec dolů" neboli dislike a informovat tak autora i ostatní lidi, že se vám to nelíbí.
AKTUALIZACE SYSTÉMU JE TÉMĚŘ DOKONČENA! NYNÍ SE MŮŽOU OBJEVIT NĚKTERÉ CHYBY, POKUD NĚJAKOU OBJEVÍTE. DEJTE NÁM O NÍ CO NEJDŘÍVE VĚDĚT. DĚKUJEME.
BĚHEM NÁSLEDUJÍCÍCH HODIN BUDE PROVÁDĚNA AKTUALIZACE SOCIÁLNÍ SÍTĚ! NĚKTERÉ FUNKCE TEDY DNES NEMUSÍ PLNĚ FUNGOVAT, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. O VÝSLEDKU VÁS BUDEME INFORMOVAT.
Vítáme všechny nové uživatele. Děkujeme, že jste tady v naší partě! Právě jsme přidali nové barvy pro příspěvky, takže to můžete hned vyzkoušet